Tiem ,  kas  pērk  gatavu ,  vai  paši rada!

 Internetvaikals visiem, kas pērk gatavas dāvanas vai rada tās paši!

Populārākās preces

Par mums

Esmu Sarmīte, zīmola SA Crafts radītāja, no Iecavas. Tad kad adīšana un tamborēšana ir hobijs, kas aizņem daudz laika, tad atliek hobiju pārvērst darbā. 

Darbojoties saproti, ka darbi patīk ģimenei, radiem, draugiem, kādēļ gan visu jauko un labo paturēt tikai sev, nolēmu dot pārējiem arī. Tā hobijs kļuvis par darbu, darīt sanāk daudz, lai būtu gatavas rotaļlietas un apģērbi.

Darbus ir iespēja nopirkt gatavus no kolekcijas, kas ir sagatavota pārdošanai, vai arī pasūtīt sev vēlamo apģērbu vai rotaļlietu, kas tiks izgatavots noteiktā termiņā, ko var uzzināt vienojoties par darbiņa izpildi.


Pašlaik iepirksimies atbalstot vietējos!

Iepirksimies pie vietējiem uzņēmumiem, secinot, to ka mums visiem ir diezgan grūti, atbalstīsim viens otru!

Ja kāds vēlas ievietot pārdošanai šajā mājaslapā pašu gatavotas preces, droši uzrakstiet! Pastāv iespēja preci ņemt uz realizāciju.

Ja kādam ir idejas, ar ko paplašināt i-veikalu(vai kādas preces gribētu iegādāties), droši uzrakstiet !

Kā pasūtīt preci- adījumus un rotaļlietas?  

Adījumus un rotaļlietas ir iespējams pasūtīt, ar jums izvēlētām krāsām un veidiem. Veicot pasūtījumu katra rotaļlieta tiks izgatavota nedēļas laikā. Adījumi 2 nedēļu laikā. Šī nianse tiks atrunāta, kad būsiet veicis pasūtījumu.

Apģērbam - zināt bērna izmērus: garums, galvas apkārtmērs, plecu apkārtmērs, vidukļa apkārtmērs, kājas garums, pēdas garums. Katrai preču kategorijai savi izmēri, bet ja vēlaties, lai apģērbs der kārtīgi, nepieciešami visi izmēri. Vēl- kāda krāsa apģērbam ir vēlama, kādas papildus prasības. Viss ir atrunājams uzrakstot ziņu, kas jāuzraksta komentārā.

Rotaļlietai- zināt kādu mantiņu vēlas, cik lielu un no kāda materiāla.(mums ir piedāvājumā divi- kokvilnas dzija un mīkstā plīša dzija). 

Dzija

Pārdot dziju nebija mans mērķis, bet darinot rotaļlietas secināju, ka nopirkt visu nepieciešamo lai sagatavotu rotaļlietu, viena veikalā nepastāv iespēja. Radās doma, ja tā nevar, tad jāizveido pašai, lai tas būtu iespējams. 

Tur kur ir dzija, nevar aizmirst adītājas, tādēļ viņām arī ir kas interesants iegūstams. 

Ražotāju dzijas, kādas nopērkamas šajā veikalā pie citiem pārdevējiem ir mazā piedāvājumā.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.