Distances līgums

1. Vispārējie nosacījumi

1.1. Iepērkoties interneta veikalā www.sacrafts.lv Jūs piekrītat, ka tiek noslēgts Distances līgums, kurš ir spēkā starp Jums kā pircēju (turpmāk tekstā arī - klients) un interneta veikalu www.sacrafts.lv, īpašnieks SIA “SA Crafts”,       Reģ. Nr. LV40203324523;  Lauku iela 6A, Iecava, LV-3913 (turpmāk tekstā - SACRAFTS.LV) par preču pirkšanu internetveikalā un to piegādi.

1.2. Iepirkšanās kārtību interneta veikalā sacrafts.lv nosaka 2014. gada 20. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu", kā arī Patērētāju tiesību aizsardzības likums.

1.3. sacrafts.lv patur tiesības vienpusīgi mainīt iepirkšanās noteikumus, cenrādi, preču piedāvājumu jebkurā brīdī pēc saviem ieskatiem atbilstoši LR likumdošanai. Izmaiņas stājas spēkā ar publicēšanas brīdi interneta veikala mājas lapā sacrafts.lv.  Uz pasūtījumiem, kas ir noformēti pirms izmaiņas stājās spēkā, attiecas tie nosacījumi, kas darbojās pasūtījuma veikšanas brīdī.

1.4. Mājas lapā ievietotajiem darbiem ir noteikts izmērs, ja klients veic pirkumu pasūtot adījumu vai rotaļlietu, kas nav gatava, bet jāgatavo, klientam jāveic avansa maksājums, 100% apmērā no pasūtījuma kopsummas, atrunājot visus pasūtījuma noteikumus ar izpildītāju, kas šajā gadījumā ir SIA SA Crafts .

1.4. Mājas lapā ievietotajiem attēliem var būt tikai ilustratīva nozīme. Šajos gadījumos iespējamo krāsu/materiālu izvēle ir norādīta pie konkrētās preces. Dziju tonis attēlos var nedaudz atšķirties no reālā. Tas atkarīgs no ierīces ekrāna iestatījumiem. Tāpat dzijām ar vienu krāsas kodu, bet atšķirīgu partijas Nr., tonis var nedaudz atšķirties.

1.5. Ja klients vēlas veikt pirkumu, izmantojot interneta veikalu sacrafts.lv, veicot pasūtījumu, klients apstiprina, ka ir iepazinies ar Iepirkšanās noteikumiem un piekrīt tiem.

2. Pasūtījumu noformēšana un apmaksa

2.1. Veikt pasūtījumu ir tiesīgi visi sacrafts.lv klienti.

2.2. Veicot pasūtījumu sacrafts.lv, Jūs piekrītat  iepirkšanās noteikumiem, arī apmaksas, piegādes, kuri visi ir šī distances līguma neatņemama sastāvdaļa.

2.3. Interneta veikalā sacrafts.lv izvēlieties preci, tās krāsu vai izmēru un daudzumu, un spiediet pogu "IELIKT GROZĀ", tad spiediet pogu "TURPINĀT IEPIRKTIES",  ja vēlaties apskatīt vēl citas preces, vai arī pogu "NOFORMĒT PASŪTĪJUMU", ja vēlaties pabeigt iepirkšanos un veikt pasūtījumu.

2.3.1. Aizpildiet nepieciešamos informācijas laukus.

2.3.2. Izvēlieties sev vēlamo piegādes veidu.

2.3.3. Apstipriniet pasūtījumu. Tuvākajā laikā uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins.

3. Darba laiks un pasūtījuma apstrāde

3.1. Klienta veiktie pasūtījumi tiek pieņemti 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā.

3.2. Klienta veiktie pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās no pulksten 9 līdz 17, izņemot svētku dienas.

3.3. Klientam ir iespējas konsultēties par preci un izdarīt pasūtījumus pa e-pastu: [email protected]

3.4. Preču nosūtīšanas laiks ir 1 - 3 darba dienas pēc apmaksas saņemšanas mūsu bankas kontā, ja prece un izvēlētais preču apjoms ir noliktavā un ja norādīta visa piegādei nepieciešamā informācija (pakomāta adrese, precīzs telefona numurs, u.c.). Pasūtījumam, kas jāizgatavo, izpildījuma laiks tiek atrunāts veicot komunikāciju par pasūtīto preci. 

4. Preču saņemšana un piegāde

4.1. Preču saņemšanas veidu klients izvēlas, veicot pasūtījumu internetā.

4.2. Preču piegāde notiek Eiropas savienības teritorijā.

4.3. Preču piegāde tiek nodrošināta 2 - 7 darba dienu laikā pēc preces nosūtīšanas.

4.4. sacrafts.lv nenes atbildību par preces piegādes aizkavēšanos, ja klients norādījis nekorektu piegādes adresi vai citas detaļas un nav sazvanāms uz norādīto kontakttālruni.

5. Garantija

5.1. Visām sacrafts.lv pirktajām precēm ir normatīvajos aktos noteiktā garantija.

5.2. Garantija attiecas uz bojājumiem, kas radušies ražošanas defektu vai izejmateriālu kvalitātes dēļ. Ja garantijas laikā precei rodas šādas problēmas, uzrakstiet par to mums.

5.3. Garantija ir spēkā, ja klients uzrāda pirkumu apliecinošu dokumentu.

6. Citi nosacījumi

6.1. sacrafts.lv nekompensē morālo zaudējumu, iespējamos izdevumus, neizmantotās iespējas, kas radušās sakarā ar piegādes termiņa, cenas, pieejamības izmaiņām ražotāja vai piegādātāja vainas dēļ.

Preces un pasūtīšana

Visas preču cenas ir uzrādītas ar 21% PVN. Preču cenā nav iekļauta piegādes maksa. 

Pasūtot preci, kas vēl jāgatavo, klientam jāveic pasūtījums un uzstādījumos jāieliek apmaksa ar rēķinu, Rēķins jāapmaksā kad prece ir izgatavota, par to tiek paziņots klientam.  Kad pasūtījums ir izgatavots, tiek veikta saskaņošana ar klientu,  prece tiek izsūtīta klientam.

Izvēlētā prece jāieliek grozā, tālāk aizpildot pasūtījumu, jānorāda visa informācija, lai pasūtījumu varētu piegādāt droši un bez aizķeršanās.

Apmaksa tiek veikta saņemot rēķinu e-pastā, to apmaksājot, vai izmantojot maksājumu platformu. Tad tiek noformēta preces izsūtīšana.

Preci izsūtīs  5 darba dienu laikā, kad būs saņemta apmaksa, uz jūsu norādīto piegādes vietu, ar jūsu izvēlēto piegādes veidu.

Piegāde

Preces var saņemt bezmaksas Sa Crafts darbnīcā, Lauku iela 6A, Iecava. Darba dienās, iepriekš paziņojot par ierašanās laiku.

Preces tiek piegādātas 

1. ar Omnivu, norādot precīzu pakomāta adresi, skatīt šeit:  Omniva pakomātu adreses.

2. ar DPD,  norādot precīzu pakomāta adresi, skatīt šeit:

https://www.dpd.com/lv/lv/sanemsana/pickup-tikls/pickup-punktu-saraksts/

3. ar Latvijas Pastu, pasūtījumā norādot savu precīzu adresi.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.